Main Page

From Tdudkowski

Elo world!

Contents

Wiki notebook

Po naglym skasowaniu mojego konta na isoc.org.pl chwilowo jestem bez strony domowej (jej resztki mozna jeszcze zobaczyć w archiwum googla search?q=tdudkowski). Na ISOC pozostał jeszcze dwww.pl, ale ponieważ nie mamy już ze Staszyną kont jest to strona-zombie, do której nie mamy dostępu.

Dlatego dla bieżących potrzeb wykorzystuje tą wiki. Nie będę przenosił tej masy txtu z mojej dawnej strony do wiki, nie jest to zbyt efektywne, ani sensowne. Czyli nie jest to ani zamiast homepage (bo wkrótce bedzie tylko w innym miejscu), ani jej nowa wersja, ale po prostu miejsce na notatki.

Zamiast menu

Czyli lista wszystkich podstron:

Uwagi techniczne

  • Działa sprawnie, jesli jednak zamierzasz go używać jedna uwaga - zdarza sie, ze niespodziewanie wylogowuje w czasie edycji, co bywa niewygodne. Tu nieoceniona okazuje się właściwość Opery polegająca na przywracaniu treści pola edycyjnego przy cofaniu się w historii. Zresztą przy edycji większych kawałków i tak raczej korzystam z zewnętrznego edytora (gdzie jest np. "znajdź"), a konkretnie z Kate.
  • Administrator nie akceptuje odnośników do stron hostowanych na Geocities, nie zapiszesz strony gdzie jest URL wskazujący na tą domenę. Można to zapewne obejść (np. kierując na IP zamiast DNS lub używając zapis punycode nazwy domenowej), ale teraz nie mam czasu na eksperymenty, jak coś się uda z tym zrobić opiszę to. Póki co zamieniam zakazaną nazwę domenową przez banned.com.

Zewnętrzne odnośniki

Personal tools